O sklepie

42640211_2036100443178477_8210165826976743424_o

 

Jesteśmy firmowym sklepem M&K foam Koło.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie w bezstresowej atmosferze pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego łóżka i wygodnego materaca.

Mimo, że do wyboru jest przyprawiająca o ból głowy liczba ponad 6 000 opcji, to spokojnie, krok po kroku, pomożemy skomponować własne łóżko. Wysłuchamy Państwa potrzeb, podpowiemy na co należy zwrócić uwagę i przedstawimy konkretną ofertę.

W salonie stale posiadamy ok. 30 łóżek, dzięki czemu możecie Państwo osobiście przetestować produkty przed zakupem. Na wizytę dobrze jest zarezerwować więcej czasu. Warto położyć się na kilku materacach, sprawdzić ich wygodę, porównać i wybrać ten, najlepszy dla siebie. Samo siadanie czy dotykanie nie da nam pełnego obrazu.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wstęp

 

Materac 2x2
Sklep firmowy M&K foam Koło

05-506 Lesznowola
ul. Słoneczna 169
15 km od centrum Warszawy
4 km od Piaseczna

Tel. 501-549-623
materac2x2@onet.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 11–19
sobota 10-16
niedziele handlowe 12-16

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep

Szeroki asortyment

Jednym z naszych podstawowych założeń było zgrupowanie w jednym miejscu wszystkiego, co kojarzy się ze zdrowym i spokojnym snem. Bogaty asortyment od łóżek i materaców przez szafki nocne aż po pościele i poduszki sprawia, że wystarczy odwiedzić jeden sklep aby kupić wszystko co potrzebne.

Bogata ekspozycja

Zdajemy sobie sprawę, że zakup materaca czy nawet łóżka z katalogu to zupełnie co innego niż zakup w sklepie stacjonarnym, z możliwością obejrzenia na żywo, dotknięcia oraz przymierzenia się, zwłaszcza do materaca. Zadbaliśmy o to aby Klienci odwiedzający nasz sklep mogli bezpośrednio obcować z oferowanymi przez nas produktami.

Fachowa obsługa i doradztwo

Doradzamy i podpowiadamy naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Szczególnie istotne jest dla nas zadowolenie Klienta, bo tylko zadowolony Klient poleci nas dalej. Wyznajemy zasadę że zadowolony Klient to najlepsza reklama, a "zainwestowanie" w szczęście Klienta zwraca się z nawiązką.

Terminowa realizacja zmówień

Wimy, że nikt nie lubi czekać dlatego szczególnie dbamy o terminowość dostaw. Oczywiście należy mieć świadomość, że znaczna część naszego asortymentu wykonywana jest na zamówienie i nie zawsze wszystko od nas zależy. Mimo to jednak dokładamy wszelkich starań, aby Klient otrzymał zakupiony towar zgodnie z harmonogramem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress