O sklepie

Nasz sklep

42640211_2036100443178477_8210165826976743424_o

Jesteśmy fabrycznym sklepem M&K foam KOŁO. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym osobiście pokażemy wszystkie modele, powiemy czym się różnią i na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni model dla siebie.

Klientom którzy, przyjadą do naszego sklepu zapewniamy bezstresowe warunki wyboru materacy. W naszym sklepie można poleżeć na materacach tak, jak będą Państwo na nich leżeć w domu, a my w tym czasie opowiem czym poszczególne materace różnią się od siebie i na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie materaca.

Aby wybrać odpowiedni dla siebie materac koniecznie trzeba położyć się na kilku ich rodzajach i sprawdzić ich wygodę. Samo siadanie czy też sprawdzanie ręką ich twardości wiele nam nie powie. Na wizytę w sklepie z materacami dobrze jest poświęcić trochę więcej czasu tak aby na spokojnie móc porównać poszczególne modele i wybrać ten faktycznie dla nas najlepszy. Warto też zastanowić się czy ma to być jeden duży materac czy dwa oddzielne. Ciekawą, w tym kontekście, propozycją jest materac Adam i Ewa, który charakteryzuje się różną twardością. Część damska jest bardziej miękka a część męska bardziej twarda dzięki czemu osoby o różnej wadze wypoczną równie dobrze na tym samym materacu.

Wybór łóżka jest równie fascynujący i przyjemny. Mimo że, do wyboru jest przyprawiająca o ból głowy liczba ponad 6 000 opcji to spokojnie, krok po kroku, pomagamy naszym klientom skomponować własne łóżko. Można wybrać gotowy model łóżka lub skorzystać z niemal nie ograniczonych możliwości Box Multi System.

Sklep Materace 2x2
05-506 Lesznowola
ul. Słoneczna 169
Tylko 30 min. od centrum Warszawy.
Tel. 501-549-623.

Sklep jest czynny 7 dni w tygodniu.

Poniedziałek – Piątek 10 – 19
Sobota 10-16
Niedziele handlowe 12-16

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep

Szeroki asortyment

Jednym z naszych podstawowych założeń było zgrupowanie w jednym miejscu wszystkiego, co kojarzy się ze zdrowym i spokojnym snem. Bogaty asortyment od łóżek i materaców przez szafki nocne aż po pościele i poduszki sprawia, że wystarczy odwiedzić jeden sklep aby kupić wszystko co potrzebne.

Bogata ekspozycja

Zdajemy sobie sprawę, że zakup materaca czy nawet łóżka z katalogu to zupełnie co innego niż zakup w sklepie stacjonarnym, z możliwością obejrzenia na żywo, dotknięcia oraz przymierzenia się, zwłaszcza do materaca. Zadbaliśmy o to aby Klienci odwiedzający nasz sklep mogli bezpośrednio obcować z oferowanymi przez nas produktami.

Fachowa obsługa i doradztwo

Doradzamy i podpowiadamy naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Szczególnie istotne jest dla nas zadowolenie Klienta, bo tylko zadowolony Klient poleci nas dalej. Wyznajemy zasadę że zadowolony Klient to najlepsza reklama, a "zainwestowanie" w szczęście Klienta zwraca się z nawiązką.

Terminowa realizacja zmówień

Wimy, że nikt nie lubi czekać dlatego szczególnie dbamy o terminowość dostaw. Oczywiście należy mieć świadomość, że znaczna część naszego asortymentu wykonywana jest na zamówienie i nie zawsze wszystko od nas zależy. Mimo to jednak dokładamy wszelkich starań, aby Klient otrzymał zakupiony towar zgodnie z harmonogramem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress